info@skbkimya.com.tr
0 (312) 395 46 24
0 (312) 395 46 24

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

ŞKB Kimya’yı daha yakından tanıyın

ŞKB Kimya Boya Sanayi
Hoşgeldiniz!

2000 Yılında boya üreticilerin hammadde ve solvent ihtiyacını karşılamak için kurulan ŞKB KİMYA BOYA İNŞAAT NAK.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ kaliteli ürün ve hizmeti ile sektörün lider ve güvenilir firmalarından biri olarak yerini aldı. Kendi markaları dışında fason imalatlar yaparak bir çok sektör ve alanda kaliteli hizmet ve memnunluk garantisi vererek üretimlerini gerçekleştirmekte.

Selülozik, sentetik, rapit ve akrilik tiner boya sökücü, yüzey temizlik ürünleri vb. imalatlarında her zaman kaliteli hammadde ve özel formülleri ile gerek yurt içi gerek yurt dışında pek çok noktaya hizmet vermekte ve her geçen gün satış ağını daha da genişletmektedir.

Kendi üretimimiz olan ULTRA markası adı altın satışa sunulan tinerlerimiz müşteri beklentilerini tespit etmek, tüm ihtiyaçlarını belirlemek ve taleplerini süratle karşılamak amacıyla profesyonel çözümler sunar.

Üretim

Tesisimiz, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde 2000 yılında faaliyete geçmiştir.

Arge

Teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek fabrikamıza yapılan yatırımlarla her geçen gün daha da gelişen üretim ağımız sayesinde ürünlerimizin aynı standartta ve kalitede üretilmesi sağlanmaktadır.

Kalite Politikamız

  • Kalitemizi her zaman ön planda tutarak, koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini esas almak,
  • Kaliteli ürün – uygun fiyat politikasıyla hatasız verimli hizmet sunmak
  • Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli çalışma ortamı sağlamak

Misyonumuz ve Vizyonumuz

ŞKB Kimya olarak ULTRA TİNER markalarımızla, istek ve beklentilere uygun hareketle; bilgilerimizi, değerlerimizi ve iletişimimizi arttırmak suretiyle, sektörde sürekli gelişimi ile örnek bir kuruluş olarak, markalarımızı daima ileriye taşımak.

Müşterilerimizin her zaman ilk seçeneği olmak için; dürüstlük, eşitlik, güven, doğruluk gibi kişisel değerlerimizden ödün vermeden, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul ederek, yurtiçi, yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle daima ileri hedefle, sürekli büyüyerek lider firma olarak devamlılığımızı sürdürmek.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçin

WhatsApp Mesajı Gönder